niedziela, 23 listopada 2014

"Pozory mylą " Sara Shepard
"Pozory mylą " to już trzecia cześć serii Sary Shepard The Lying Game. Seria PLL tej samej autorki o wiele bardziej przypadła mi do gustu jednak I The Lying Game jest serią jak najbardziej godną uwagi młodzieży.

Mamy tu coraz więcej niewiadomych, nierozwiązanych zagadek, tajemniczych słodkich sekretów.
Czy poznamy kto jest zabójcą Sutton. Co się stało z Thayer'em do którego Sutton wyraźnie zapałała mocniejszym uczuciem.

Co prawda " pozory mylą" nie zaskakują nas niczym nowym. Napisana została w oparciu o podobny schemat jak jej poprzednie części serii. mam nadzieję że w kolejnym tomie Sara Shepard zaskoczy mnie czymś nowym i innowatorskim.

W "pozory mylą" nie zabraknie również opisu perypetii z życia nastolatków z wyższych sfer. Imprezy, piżama party, ploteczki spotkania i inne zabawy.

Tak jak i poprzednie części tak i "pozory mylą" czyta się jednym tchem. jest idealna na długie jesienno - zimowe wieczory. Możemy zachodzić w głowę i dedukować, pobawić się nieco w detektywa i z niecierpliwością czekać na nowych podejrzanych w sprawie. Seria The Lying Game to trochę połączenie fantastyki, kryminału,a w to wpleciony jest wątek miłosny. jak dla mnie całkiem przyjemna mieszanka. kto nie miał okazji zapoznać się z twórczością Sara Shepard powinien to nadrobić a na pewno się nie zawiedzie.

Za ebooka dziękuję 0 komentarze:

Prześlij komentarz